Založit webové stránky nebo eShop

JS pod Kunětickou horou

Naši členové

 

                                                                                         

JS pod Kunětickou horou - MF0192

Jezdecká společnost byla založena 6.1.2000 a měla 19 zakládajících členů.
V dnešní době má tato společnost celkem 68 členů.
Areál se nachází v Brozanech, a má travnaté kolbiště o rozměru 75m X 55m, 
  opracoviště travnaté o rozměru 40m X 25m a pískové o rozměru 60m X 25m.
Jezdecká společnost každoročně pořádá 3 až 4 sportovních akcí (závody a hobby soutěže).
Jezdecká společnost navázala na tradici pořádání závodů v Brozanech,
 
tato tradice začala v roce 1997 a byla pořádána Stájí Jiřího Matyse.

 
 

 

 
 
 
Výbor:
předseda:            Josef Němec
místopředseda:    Ing. Zdeněk Sláma
členové rady:      
 
Členové jezdecké společnosti:
 1. Antošová Kristýna
  2. Ing.Bártová Petra (Hýblová)
 
3. Bisová Martina
 4. Borovcová  Kristýna
 5. Brandová Kateřina
 6. Brožová B.

 7. Cimická Aneta
 
8. Mgr. Culková Barbora 
9.
Dědičová Daniela
10. Hájková Iva
- jezdecká licence ( F0624), trenérka II.třídy - C,S,D
     Věnuje se přípravě mladých koní a závodí ve skocích a všestranosti.
11.
Hojecká Hana
12.
Ing. Hojecká Naďa 
13. Holubová Kamila
14.
Horčičková Karolína
15.
Hořeňovská Alice
16.
Hovorková Monika - jezdecká licence
17.
Hradská Adéla
18. Hršelová Dita - jezdecká licence
19.
Kalousek Jan
20.
Klaudová Edita
21. Knížek Václav  - WRC licence(54521),funkce Rozhodčí 'C' ,Ringsteward,Technický delegát a Showmanager ve WRC.
     Věnuje se westernovému ježdění s  klisnou Linka
22. Knotková Gabriela
23. Ing. Krupka Jaroslav  
    Nejezdí na koních, pouze je podporuje.
24. Ing. Krupková Květa DiS
 - jezdecká licence ( F1806 ), cvičitelská licence (číslo:000155), licence rozhodčího - C,S,D 
                                          Bronzový výkonnostní odznak: S,D , Stříbrný výkonnostní odznak :D
    Dříve se účastnila skokových a drezurních závodů. V roce 2007 přešla pouze na drezurní závody.
25. Kučerová  Lucie
26.
Kunická Tereza
27. Lilingová Dominika

28. Lohniská Nikola
29.
 Matys Jiří - jezdecká licence
30. Metzlová Veronika - jezdecká licence (F 2223)
31. Němec Josef - jezdecká licence (F 932), cvičitelská licence
     Je to hlavní funkcionář. Převážně zařizuje dobrý chod závodů. 
32.
Němec Tomáš
33.
Němec Tomáš ml.
34. Nikolínková Markéta -
jezdecká licence
35.
Novotná Hana
36.
Novotný David
37. Novotný Jiří
 - jezdecká licence (F2221), WRC licence (číslo: 00720)
  Věnuje se westernovému ježdění s koněm Alexis Stinger.
38. Pajorová Adéla - jezdecká licence
(F2950)
39.
Pajorová Dominika
40. Petrů Karolína
41.
Piskačová Dominika
42. Plačková Irena
 - Reining jezdecká licence (F2530), WRC licence  (číslo: 283)
     Na závodní sezónu 2010 má tyto koně: APH: Fantastic Lady Eagle
                                                          APH: Harley Sheen Bonanza
                                                          QH: Pretty Tony Witchy
43.
Poláková Kateřina
44. Rybová Kateřina - WRC licence 
45.
Rybová Martina
46. Rykrová Jana
47. Řeháková Aneta  - jezdecká licence (F2819), WRC licence
48. Slabá Kateřina
49. Skalová Kateřina jezdecká licence (F1467)  
50. Skalová Kristýna - jezdecká licence

51. Skladanová Lucie
52.
Sláma Martin
53.
Sláma Tomáš
54. Ing. Sláma Zdeněk - jezdecká licence ( F2233 )
     Věnuje se skákání se svým koněm Apollónem.
55.
Slámová Kateřina
56.
Slámová Vladimíra
57. Stará Iva
58. Stříbrná Veronika
59. Svatoňová Aneta  
60. Tomišková Anna
61. Veselý Jan - jezdecká licence (F0458),
stavitel parkuru 
62. Vlasáková Eliška
63. Volf Václav
64. Zachová M.

65. Žďárek Josef - jezdecká licence ( F0211)
66. Žďárek Roman
67. Žďárková Jana - jezdecká licence (F1777)
 

 2011
Nový člen:
  Veronika Stříbrná (20.ledna)
  Václav Volf  
  Kamila Holubová 

  M.Zachová (říjen)
  B.Brožová (říjen)
Ukončili členství :
Stanislav Lubomír
Machatá Iveta - (Stáj Meloun)
Zajícová Vladimíra

Šormová Kateřina
Vítová Zdena (Svobodová)


2010
Nový člen:
 
Dita Hršelová (30.března)
  Martina Bisová (18.května)
 


 

2009
Nový člen:
  Dominika Lilingová (leden)
  Kateřina Skalová
  Kristýna Skalová
  Aneta Svatoňová
  Kristýna Antošová
  Kristýna Borovcová
  Gabriela Knotková
  Lucie Kučerová
  Karolína Petrů

  Jana Rykrová
Ocenění:
  Květa Krupková- stříbrný výkonnostní odznak: za drezuru


2008
Zkoušky:
  30.11. Květa Krupková- licence cvičitele (číslo:000155), Hradištko
  24.10. Adéla Pojorová - jezdecká licence ,Padubice
  22.10. Květa Krupková - licence rozhodčího - všestrannost, drezura, skoky ,Praha
 18.4. Aneta Řeháková - WRC licence ,Nová Amerika


Ocenění:
  12.11. Květa Krupková- bronzový výkonnostní odznak: za drezuru

  13.2. Květa Krupková- bronzový výkonnostní odznak: za parkurové skákání
Nový člen: 
 1.3. Iva Hájková - jezdecká licence ( F0624), trenérka II.třídy
 Jan Kalousek
 Adéla Hradská 
 Kateřina Brandová (červen)
 Barbora Culková (září)
 Tereza Kunická (září)
 Kateřina Rybová (prosinec)
 Martina  Rybová (prosinec)
 Kateřina Slabá (prosinec)
Ukončili členství :
Buriánová Denisa (březen)

2007
Zkoušky:
  19.10. Aneta Řeháková -jezdecká licence (F2819), Hořice, 
vydaná:22.2.2008
Nový člen:
   Iveta Machatá
   Alice Hořeňovská
    Aneta Řeháková
   Monika Hovorková
   Lucie Skladanová
   Dominika Piskačová
   Nikola Lohniská 
   Jan Veselý - jezdecká licence (F0458),
stavitel parkuru
Ukončili členství v lednu: 
  Lucie Kubíková - jezdecká licence (F2222), cvičitelská licence, mezinárodní cvičitelská licence, Dostihový spolek Pardubice      
 
 Veronika Šotolová - jezdecká licence (F2385), Dostihový spolek Pardubice
Ukončili členství v červnu: 
  Dita Hršelová - (Dostihový spolek Pardubice) 
   Lucie Henešová - (Dostihový spolek Pardubice) 
  Veronika Henešová - (Dostihový spolek Pardubice) 
   Lucie Velínská - (Dostihový spolek Pardubice)
 

2006
Zkoušky:
  13.10.Lucie Kubíková - mezinárodní cvičitelská licence
 
Nový člen:
  Horčičková Karolína
 Adéla Pajorová 
 Dominika Pajorová
  Dita Hršelová
  Lucie Velínská
  Lucie Henešová
  Veronika Henešová
Změna jména:
  Svobodová Zdena - Vítová Zdena
Ukončeno členství:
  Skalová Pavlína

2005
Zkoušky:
  27.11.Lucie Kubíková - cvičitelská lcence
 Veronika Metzlová - jezdecká licence 
  Veronika Šotolová
-
jezdecká licence (F2385)
   Irena Plačková - reining jezdecká licence (F2530)
Ukončili členství:
  Břečková Barbora - jezdecká licence 


2004
Nový člen:

  Veronika Metzlová
  Šebelová Edita      (Únor)
Ukončili členství:
  Bošková Zuzka
  Chudomská Petra
  Šebelová Edita


2003
Nový člen:

  Břečková Barbora   (Září)
  Dědičová Daniela   (Září)
  Kubíková Lucie      (Květen)
  Skalová Pavlína     (Květen)


2002
Ukončili členství:
  Čermáková Jana
  Příhoda Zdeňek - jezdecká licence (F1810)


2001
Zkoušky:
  Irena Plačková - WRC licence (číslo: 283)
Nový člen:
  Bošková Zuzka            (Květem)
  Buriánová Denisa        (Únor)
  Cimická Aneta            (Březen)
  Ing. Hyblová Petra       (Únor)
  Hojecká Hana             (Únor)
  Ing. Hojecká Naděžda (Únor)
  Klaudová Edita           (Březen)
  Němec Tomáš            (Březen)
  Němec Tomáš ml.       (Březen)
   Sláma Martiň             (Březen)
  Sláma Tomáš             (Březen)
  Slámová Kateřina        (Březen)
  Slámová Vladimíra       (Březen)
  Stanislav Lubomír        (Květen)
  Stará Iva                     (Únor)
  Šormová Kateřina        (Září)
  Tomišková Anna          (Únor)
  Zajícová Vladislava       (Únor)
  Žďárek Roman            (Únor)

2000
Zkoušky:
  22.3. Květa Krupková - jezdecká licence (F1806), Lanškroun, vydaná:31.3.2000
  Příhoda Zbyněk - jezdecká licence (F1810)

Zakládající členové od 6.1:
 1.  Chudomská Petra
 2.  Čermáková Jana
 3.  Knížek Václav
 4.  Ing. Krupka Jaroslav
 5.  Krupková Květa
 6.  Matys Jiří
 7.  Němec Josef 
 8.  Nikolínková Markéta
 9.  Novotný David
10. Novotný Jiří 
11. Novotná Hana
12. Plačková Irena
13. Poláková Kateřina
14. Příhoda Zbyněk
15. Ing. Sláma Zdeněk 
16. Svobodová Zdena
17. Vlasáková Eliška
18. Žďárek Josef 
19. Žďárková Jana 







 
 
 

 

TOPlist